وضعیت دامنه ها در ریسلو

همانطور که مطلع هستید شرکت ریسلو از چند روز پیش با صدور اطلاعیه ای خط مشی خود را در قبال برخی از کاربران خود مشخص کرد.متاسفانه در این بین افراد سودجو با سو استفاده از این اطلاعیه و خبر تحریم ... بیشتر »

21st Jul 2017
اطلاعیه شماره 2 - ریسلو

با سلام خدمت کاربران عزیزهمانطور که مستحضر هستید، یکی از پارتنر های آفاق هاستینگ ازچند روز پیش با ارسال اطلاعیه ای درخواست آپدیت مشخصات دامنه و هویز را داشته که این درخواست خدمت کاربران عزیز ... بیشتر »

18th Jul 2017
اخطاریه ریسلو در زمینه اطلاعات کاربری دامنه ها

از 18 جولای 2017 دسترسی به دامنه هایی که اطلاعات کاربری whois-contact غیر واقعی دارند دچار محدودیت خواهند شد. همچنین تمدید این دامنه ها نیز غیر ممکن میگردد.این اخطاریه توسط آفاق هاستینگ به کلیه کاربران ... بیشتر »

15th Jul 2017
پلاگین امنیتی gotmls برای وردپرس

 
اگر از ورد پرس استفاده میکنید، حتما پلاگین امنیتی زیر را نصب کنید.
این پلاگین ، وب سایت شما را شما را در برابر مشکلات امنیتی پلاگین ها محافظت میکند.

16th Apr 2017
SSL رایگان بر روی پکیج های هاستینگ

با درود فراوان و تبریک میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع)از امروز قابلیت افزودن لایسنس Let's Encrypt بر روی کلیه پکیج های دایرکت ادمین فعال شد و کاربران از بخش SSL میتوانند از این لایسنس استفاده کنند.در ... بیشتر »

11th Apr 2017
اطلاعیه مهم نمایندگان - افزایش کارمزد

با درود فراوان بر طبق اعلام واحد ثبت از این پس، بر روی هر تراکنش شارژ، 2 درصد کارمزد از طرف درگاه بانکی اخذ خواهد شد. به همین جهت نمایندگان پس از ارسال درخواست شارژ و انتقال به بانک، مبلغی که ... بیشتر »

17th Mar 2017
.LTD جهت ثبت آزاد شد

پسوند .LTD جهت ثبت عمومی آزاد شد.
کاربران میتوانند در این خصوص با بخش فروش آفاق هاستینگ در ارتباط باشند.

12th Jan 2017
.EMAIL جهت ثبت آزاد شد

پسوند .EMAIL جهت ثبت عمومی آزاد شد.
کاربران میتوانند در این خصوص با بخش فروش آفاق هاستینگ در ارتباط باشند.

12th Jan 2017
ثبت 16 پسوند جدید دامنه تنها 11000 تومان

16 پسوند جدید دامنه یا همان gTLD تا پایان اولین ماه میلادی سال 2017 با تخفیف ویژه و قیمت 11000 تومان توسط آفاق هاستینگ برای یک دوره ی یک ساله ثبت میگردند.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت دامنه های خود ... بیشتر »

11th Jan 2017
فعال شدن پنل شماره 2 دامنه ها

با درود فراوان به همه عزیزانکنترل پنل شماره 2 دامنه با شرایط خاص مجدد فعال شده است و کاربران میتوانند مستقیما از طریق این پنل دامنه های خود را مدیریت کنند.همچنان کاربران میتوانند بدون نگرانی ... بیشتر »

12th Dec 2016