سرور های جدید از روسیه-وارز

تعدادی سرور اختصاصی با قیمت استثنایی از کشور روسیه به فروش میرسد.این سرور ها مناسب برای میزبانی هاست، سرور مجازی و ... بوده و محدودیتی ندارند.کلیه سیستم عامل ها بر روی سرور ها نصب و تقدیم ... بیشتر »

30th Nov 2017
تخفیف ویژه دامنه .ASIA

تخفیف های پسوند .ASIA مجدد برای کاربران آفاق هاستینگ فعال شد. این تخفیف تنها تا پایان سال 2017 برای ثبت جدید فعال میباشد زمان را از دست ندهید و همینک جهت ثبت دامنه خود اقدام ... بیشتر »

30th Nov 2017
ثبت دامنه .IO

پسوند جذاب IO همینک از طریق آفاق هاستینگ قابل ثبت است. این پسوند که مورد توجه استارتاپ ها واقع شده، بنا به درخواست کاربران به لیست فروش آفاق هاستینگ نیز اضافه شد.جهت ثبت، کاربران عزیز میتوانند ... بیشتر »

30th Nov 2017
انتقال رایگان پسوند دامنه PW

کاربرانی که مایل هستند دامنه PW خود را به سیستم آفاق هاستینگ منتقل نمایند یا دامنه آن ها در سیستم قدیم بوده و مایل هستند جهت تمدید اقدام کنند، میتوانند به رایگان دامنه خود را با پسوند PW به سیستم ... بیشتر »

19th Nov 2017
نرخ دلار برای نماینده ها

از این پس نماینده های آفاق هاستینگ میتوانند با ورود به ناحیه کاربری خود و سپس از منوی سمت راست، نرخ دلار جهت شارژ سرویس نمایندگی را مشاهده کرده و آگاهانه نسبت به تغییر قیمت های خود و شارژ اقدام ... بیشتر »

19th Nov 2017