از ملاک های اصلی گوگل در رده بندی سایت ها بک لینک می باشد بدین صورت که هر چه بک لینک های یک سایت قوی تر و بیشتر باشد در نتایج بالاتر خواهد بود .درواقع شما می بایست از سایت های با پیج رنک بالا و محتوا و ایندکس بالا لینک دریافت کنید هر چه این لینک ها بیشتر و قوی تر باشد شما در نتایج بیشتر صعود خواهید کرد .بنا به کلمه کلیدی که انتخاب کردید برای صعود ؛ می بایست بک لینک از سایت های دیگر بگیرید .به عنوان مثل درصورتی که شما تصمیم داشته باشید در کلمه "دانلود آهنگ" صعود کنید باید خیلی بیشتر بک لینک بخرید تا کلمه خرید "لامپ های هالوژنی "به طور کلی ما به شما کمک خواهیم کرد که در کلمه کلیدی انتخابی شما ؛ سایت شما درنتایج گوگل صعود کند.

اگر مدیر وب سایت هستید میدانید بخش زیادی از کاربران، خدمات و نیازمندی های خود را از طریق موتور های جستجو از جمله گوگل و بینگ، جستجو کرده و به هدف خود میرسند. داشتن رتبه بالا برای یک وب سایت به معنای به نمایش درآمدن آدرس سایت در صفحات اولیه موتور های جستجو بوده و وب سایت ها با رتبه های بالا تر، شانس بیشتری برای جذب مخاطب را دارند. این رتبه بر اساس فاکتور های بسیار زیادی محاسبه میشود. آفاق هاستینگ با تجربه بالا در زمینه مشاوره و ارایه راهکار های مفید جهت ارتقای رتبه وب سایت شما در موتور های جستجو و با همکاری با گروه ها و شرکت های قدرتمند بک لینک، وب سایت شما را به صفحه اول موتور های جستجو منتقل میکند.

   اگر به صفحه اول گوگل فکر میکنید، ما با بهترین شرکت ها و گروه های فعال در زمینه بک لینک فعالیت میکنیم ! با ما در صفحه اول گوگل باشید .

با خدمات و پکیج های بک لینک آفاق هاستینگ آشنا شوید


Monday, April 4, 2016

« برگشت